Drawa - opis szlaku - Spływy kajakowe Drawą, Piławą, Korytnicą

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Drawa - opis szlaku

Opisy szlaków > Drawa

Wstęp


      
      
Przez wielu określana jako najpiękniejsza w Polsce. Najszybsza nizinna rzeka dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Trasa rzeki, często wiodąca przez głębokie wąwozy z porastającymi brzegi wiekowymi drzewami urzeka baśniowym widokiem a czysta woda zachęca do skorzystania.
        
       Najpiękniejszy odcinek - wiodący przez Drawieński Park Narodowy ma niestety swoje ograniczenia. Spływy można na niej prowadzić dopiero od końca czerwca do połowy marca. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z uroków tej rzeki szczególnie w terminach poza weekendami - kiedy jest cisza i spokój z podowu małej ilości turystów. Dopiero wtedy naprawdę można docenić piękno krajobrazu i prawdziwie wypocząć.

       Nasze położenie w centrum Drawna, miejscowości położonej dokładnie w środku spływu rzeki Drawy jest z punktu widzenia naszych kajakarzy optymalne.

       Organizujemy spływy jedno i wielodniowe zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Menu obok zawiera nasze propozycje co nie znaczy, że nie możemy dostosować się do Państwa wymagań.


W każdym przypadku kiedy pojawią się pytania proszę dzwonić pod numer 509-291-987 lub napisać maila.


Równie blisko mamy na początek spływu tj. w okolice Czaplinka, Złocieńca czy Drawska jak i na koniec spływu, poniżej Drawna – aż do samego Krzyża.


Oczywiście nikt nie musi przepłynąć  całej trasy, ale dla takich właśnie śmiałków, nasze położenie jest najkorzystniejsze.


       Jesteśmy w stanie szybko dowieźć lub odebrać sprzęt i Państwa bo nie musimy pokonywać jak inni tras dwa razy dłuższych. Z punktu widzenia kosztów nie ma większych różnic – stawki usługodawców są podobne ale już biorąc pod uwagę czas jazdy i oczekiwania to z całą pewnością wybór powinien być oczywisty.

       Czas dojazdu od nas na sam początek rzeki to rząd 1h15min – podobnie na metę, a to dla Państwa oznacza 3 godz mniej oczekiwania i jazdy naszym samochodem – w optymalnym wariancie gdzie cała grupa zabierze się na raz !
W menu obok proponujemy różne trasy spływów by nieznający rzeki łatwo mogli się zorientować jaki fragment jest dla nich optymalny tak pod względem umiejętności jak i kosztów.

Zapraszamy do kontaktu

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego